Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Podlas - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

21,08 zł/m²23,72 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: plac Wolności 14, raków Powierzchnia uż.: 23,72 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 2855/1, 2855/2 o pow. 419 m2 Cena: 20 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 zł/m²184 m² 3 036 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia: i piętro w budynku handlowym w centrum miasta Biłgoraj ul. Monte Cassino 17 Lokalizacja: atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

14,07 zł/m²504,74 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: magazyn / hala produkcyjna z zapleczem socjalnym Biłgoraj, ul. Cegielniana 84 Położenie i okolica: - atrakcyjna lokalizacja z łatwym dojazdem z ulicy, - szeroki wjazd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł33,47 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

: lokalizacja: ul. T. Kuźmińskiego 3 I piętro, winda : W kilku słowach: nowie, trzyletnie mieszkanie o pow. 33,47 mkw w bloku z windą. W pełni wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękny, duży lokal w centrum miasta, z możliwością wielorakiego wykorzystania. Lokal ten zajmuje pierwsze piętro; w tych pomieszczeniach można wykonać dowolny podział.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²46 m² 2 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem - ul. Sikorskiego, biłgoraj Powierzchnia: 46 m Piętro: parter Czynsz: 2 070 zł / miesiąc (+23% vat) Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 46 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

27,27 zł/m²220 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal pod działalność biurową, wzorcownię, medyczną oraz inne. Pierwsze piętro domu z niezależnym wejściem przy ruchliwej ulicy z dużymi witrynami przeznaczone pod każdy rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Parczew(Podlas + 21 km)

1 160 zł2 879 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w dzierżawę działkę o nr. 2485/9 zlokalizowaną w miejscowości Parczew przy ul. Dworcowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²165 m² 4 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: duży lokal użytkowy w najlepszej lokalizacji w mieście! powierzchnia: 165 m2, parter Biłgoraj ul. Lubelska 7 Położenie i okolica: atrakcyjna, widoczna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł400 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu ogrzewaną halę magazynową o powierzchni 400 m2. Hala posiada bramy rozładunkowe. Na całej powierzchni znajduje się gładka posadzka bezpyłowa. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Podlas

Podlas,łódzkie

1 200 zł2 000 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia plac powierzchnia 2000m2. Teren ogrodzony z brama wjazdową. Idealny na prowadzenia działalności np. komis samochodowy. Lokalizacja widoczna z trasy szybkiego ruchu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij